X

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

2004 yılından bu yana İzmir’in Narlıdere semtinde hizmet vermekte olan Gazioğulları Sigorta şirketimiz, hukuk ve yasalara bağlılığı her daim öncelik bilen, yenilikleri takibi elden bırakmayan, teknolojiye ayak uyduran, sosyal sorumluluklarını farkında olan ve ekonomiye katkı sağlayabilmek adına gayret gösteren, profesyonel hizmet ve kaliteyi amaç edinmiş bir kuruluştur.

Müşteri memnuniyeti adına, verdiği hizmet kategorilerini genişletme çabasında olan, güler yüzlü ekibiyle ve titiz çalışmalarıyla müşterilerinin yüzünü güldüren, kaliteli ve profesyonel hizmetiyle müşterilerine güven veren, işinin takibini aksatmadan yapan, yılların tecrübesini konuşarak değil, temiz çalışmalarıyla bir çırpıda anlatabilen İzmir Gazioğulları Sigorta şirketimiz, tüm İzmir halkına hizmet vermekten çok mutlu olmaktadır.

Hedefinde, sektörünün önemli bir şirketi olma gayreti olan ve bu amaca yürürken ürün yelpazesini ve hizmet alanlarını genişleten, kalite ve disiplinden ödün vermeden, düzenli ve sıkı iş takibi yaparak on dört yılı geri de bırakan bir şirkettir GazioğullarıSigorta.

Hizmetlerini her geçen gün çoğaltan şirketimizin şu an da verdiği hizmetlere bakarsak, işyeri sigortası, sağlık sigortası, konut sigortası, kasko sigortası, emeklilik sigortası, zorunlu deprem sigortası, zorunlu trafik sigortası, seyahat sağlık sigortası gibi birçok sigorta işlemini yaptığını görmekteyiz.

Risk almaktan korkmayınız…

Yaşamın her alanında, hayatımızla ilgili olan kararlarda risk almak durumunda kalıyoruz. Bu risk alma durumu birçok insanı tedirgin ederken, başladığınız ya da giriştiğiniz işe sigorta yaptırıp, zarara uğrama riskinizi en aza indirgemek ve bunu yaparken de sizinle, sizin yolunuzun sonuna kadar yürüyebilecek güvenilir bir sigorta şirketi olan Gazioğulları ile çalışmak istemez misiniz?

Gerek işyeriniz, gerek eviniz ya da herhangi bir mülkünüz, gerek arabanız ve en önemlisi sağlığınız ve geleceğiniz niçin güvende olmasın? Zorunlu olan veya zorunlu olmayan ama, hiç ummadığınız anda size çok şey kazandıracak olan sigorta işlemlerinizi, gelin beraber yapalım.

Sizin için birçok avantajı olan tüm bu işlemler için, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımızla hizmet vermeye gayret edeceğimizin sözünü vererek, İzmir Gazioğulları Sigorta Şirketimizi ziyaret etmenizi ve sizi tüm bu hususlarda profesyonel olarak, yüz yüze bilgilendirmeyi çok isteriz.